Влада, сила й відповідальність як передумови прийняття рішень і відображення стилю керівництва в менеджменті
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-2348.2018.15-19Ключові слова:
прийняття рішень, влада, відповідальність, лідерство, менеджмент, трудовий колектив, управлінський процес, стиль керівництваАнотація
Статтю присвячено теоретичному дослідженню актуальних аспектів у співвідношенні застосування влади, сили та відповідальності в менеджменті та підходів до питання розуміння їхнього впливу на прийняття управлінських рішень і загалом на стиль керівництва трудовим колективом.Посилання
- Armstrong, M. (1998). Osnovy menedzhmenta: Kak stat luchshim rukovoditelem. Rostov-na-Donu.
- Zavadskyi, Y. S. (1999). Menedzhment. Kyiv.
- Meskon, M., Albert, M., & Khedouri, F. (1992). Osnovy menedzhmenta: Per. s angl. Moscow: Delo.
- Slepov, F. O. (Ed.). (1993). Nauka upravliaty: Z istorii menedzhmentu. Per. z ros. Kyiv: Lybid.
- Sheklton, V. (2003). Psikhologiya liderstva v biznese. Sankt-Petersburg: Piter.
- Shreder, G. (1994). Rukovodit soobrazno situatsii. Moscow: Interekspert.
- Bachkirov, A. A. (2015). Managerial decision making under specific emotions. Journal of Managerial Psychology, 30(7), 861-874.
- Kyguoliene1, A., & Bakanauskiene, I. (2016). Improving managerial decision making through individual behavioural factors management. Economic Science For Rural Development Conference Proceedings (Vol. 43, pp. 72-78).
- Wierenga, B. (2011). Managerial decision making in marketing: The next research frontier. International Journal of Research in Marketing, 28(2), 89-101.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Oksana Bryk, Мstyslav Kocharovskyi
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автор (и) зберігає авторські права за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, що дозволяє іншим ділитися твором (копіювати та розповсюджувати матеріал у будь-якому носії або форматі) та адаптувати твір (трансформувати та використовувати матеріал для будь-якої мети, навіть комерційної) з підтвердженням атрибуції твору.
b) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень і дозволяє автору (авторам) зберігати права на публікацію без обмежень.
c) Автори можуть укласти окремі, додаткові договірні умови щодо розповсюдження твору (наприклад, опублікувати його в інституційному сховищі або опублікувати в книзі), із підтвердженням його первинної публікації в цьому журналі. (Див. Політику самоархівування).
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).